RG

Kancelaria

Naszą kancelarię tworzy dynamiczny zespół radców prawnych i prawników, posiadających bogate doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w trakcie długoletniej pracy w czołowych kancelariach w Polsce i za granicą. Poszczególni prawnicy współpracujący z Kancelarią reprezentują różnorodne obszary praktyki i zapewniają kompleksową obsługę naszych Klientów.

Jedną z wiodących i unikalnych specjalizacji Kancelarii jest obsługa prawna z zakresu szeroko pojmowanego transportu morskiego, śródlądowego oraz drogowego, a w szczególności problematyki przewozów.

Na co dzień świadczymy pomoc prawną dla przedsiębiorstw armatorskich, spedytorów, przewoźników, przedsiębiorców stoczniowych, ubezpieczycieli, klubów P&I, brokerów, a także dla pojedynczych osób, poszukujących wsparcia prawnego w sprawach powiązanych z transportem (sprawy o wynagrodzenie, odszkodowanie za wypadek, utracone mienie, etc.) jak i spoza tego zakresu.

Niezależnie od powyższej specjalizacji, Kancelaria zajmuje się na co dzień bieżącą obsługą przedsiębiorców – zarówno jednoosobowych jak i jednostek organizacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem spółek prawa handlowego – a także świadczeniem wszelkiej pomocy prawnej z pozostałych gałęzi prawa.

Od chwili powstania Kancelarii naszym podstawowym celem jest wszechstronna pomoc prawna, przy zachowaniu najwyższego poziomu rzetelności i fachowości oraz zapewnieniu dyskrecji i ochrony powierzonych informacji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!Rosicki, Grudziński & Co. Kancelaria Radców Prawnych
al. Papieża Jana Pawła II 35 / 2, 70-453 Szczecin
tel.: (+48) 91 829 95 96, fax: (+48) 91 433 54 56
e-mail: rgco@rgcolegal.com